• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

 

دوربین های مادون قرمز IR CCTV Camera

اگر شما صاحب خانه و یا صاحب شرکت ومحل کسب و کاری هستید، بسیار مهم است که تمام آنچه را که می توانید، جهت محافظت از خانواده و دارایی تان انجام دهید. خوشبختانه توسعه پیوسته تکنولوژی این امکان را فراهم ساخته است که با استفاده از سیستم های قابل اعتماد و مسلمی مانند دوربین های مدار بسته مادون قرمز بتوانید به خوبی  محافظت از ملک و یا دارایی تان را تضمین کنید. دوربین های مادون قرمز در زمره پرطرفدارترین و محبوب ترین دوربین های مدار بسته می باشند به این دلیل که برخلاف دوربین هایی که به مقدار معینی نور برای عمل کردن نیاز دارند، توانایی دیدن در تاریکی کامل را دارا می باشند.

 

دوربین های مادون قرمز در مکان هایی استفاده می شود که روشنایی محیط اطراف بیش از حد کم است و یا اصلاً نوری موجود نیست. از این دوربین ها می توان در مکان هایی که مجهز به چراغ های امنیتی نیستند استفاده کرد. در این دوربین ها، نورافکن های مادون قرمز IR  جزء ساختمان دوربین می باشد که از ابتدای ساخت بر روی دستگاه سوار شده است.

این نورافکن های مادون قرمز، نور مورد نیاز دوربین جهت تصویر برداری در تاریکی کامل را تولید می کنند. بدین ترتیب دوربین های مادون قرمز این قابلیت را دارند که در نور خیلی کم و یا در تاریکی مطلق یعنی صفر لوکس نیز تصاویری با کیفیت عالی نمایش دهد. این دوربین ها تصاویری با کیفیتی بسیار خوب در حضور نور کم ارائه می دهند چون حتی یک مقدار کم از نور محیط اطراف می تواند به قابلیت دید در شب دوربین های مادون قرمز کمک کند.

چراغ های LED در دورتادرو لنز دوربین مستقر شده اند. این چراغ های LED قادرند نور را از حوزه گستره ی تابش (طیف) الکترومغناطیسی ای که امکان خلق و ایجاد تصاویر را می دهد به غنیمت بگیرند، حتی اگر تقریباً هیچ نور مرئی ای وجود نداشته باشد. دوربین های امنیتی مادون قرمز در حقیقت میزان روشنایی در منطقه مورد بازدید را محاسبه می کند و وقتی روشنایی محیط اطراف از حد مشخصی کمتر باشد، به طور اتوماتیک چراغ های IR موجود در دوربین روشن می شوند و عملکرد دوربین از حالت تصاویر رنگی به تصاویر سیاه وسفید تغییر می یابد. میزان روشن شدن محیط توسط نور افکن های مادون قرمز متنوع می باشد و بسته به دستگاه انتخاب شده می تواند مسافت و یا زاویه خاصی از پرتو افکندن را تحت پوشش قرار دهد.

مدل های مختلفی از دوربین های مادون قرمز ساخته می شوند که در داخل ساختمان قابل استفاده باشند و یا مجهز به بدنه ای مقاوم در شرایط نامساعد جوی باشند که قابل استفاده در بیرون از ساختمان باشند و نیز انعطاف پذیری بالایی در نحوه نصب کردن آنها فراهم می گردد.

به دوربین های مادون قرمز IR  دوربین های دید در شب نیز می گویند.

 

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است