• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

دوربین های مداربسته مخفی

دوربین مداربسته مخفی به راحتی می توانند در هر جایی پنهان شوند. این دوربین ها به دلیل اینکه دارای کاربردهای فوق العاده ای می باشند بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. از جمله این کاربردها می توان اشاره کرد به استفاده از آنها در مراقبت از فرزندان خود، هنگامیکه آنها را در خانه با پرستار بچه تنها می گذارید. یا ممکن است به دوربین های  مداربسته مخفی احتیاج داشته باشید تا بتوانید کارمند متقلب خود را که از صندوق پول شما یا اشیای با ارزش محل کارتان را می دزد شناسایی کنید. یا هنگامیکه بدون ایجاد مزاحمت برای حیوانات می خواهید فیلم مستند تهیه کنید.

 

دوربین های مداربسته مخفی می تواند مجهز به ویژگی های مختلفی مانند بیسیم و دید در شب  و نیز حاوی ضبط کننده های مخفی ساخته شوند. دوربین های مخفی دید در شب می توانند در طول روز تصاویر تمام رنگی ارائه می دهند و در تاریکی کامل نیز می توانند ببینند.

به وسیله دوربین های مداربسته مخفی شما همه چیز را برای انجام یک نظارت محتاطانه در اختیار خود دارید و آرامش خیال را برای شما به ارمغان می آورند. یک دوربین مخفی کوچک حتی می تواند در سوراخی کوچک با قطر چند میلیمتریا یک هشتم اینچ پنهان شوند. این دوربین ها به راحتی می توانند در داخل اشیاء منزل پنهان گردند و با آنها طوری درهم آمیزند که به راحتی قابل تشخیص و رؤیت نباشند.

دوربین مداربسته مخفی را می توانید در گلدان، ساعت، خودکار و یا قاب عکس مستقر کنید. دوربین مداربسته مخفی به صورت کاملاً فشرده compact و سبک وزن ساخته می شوند و می توانند ضبط تصاویر را تا 30 فریم در ثانیه به همراه صدا انجام دهند. یک دوربین مخفی بیسیم می تواند صدا و تصویر را تا 100 متر در یک میدان دید بلامانع ارسال کند و این سیگنال ها می توانند مستقیماً بر روی هارددیسک PC ضبط شوند.

همچنین اگر دوربین های مدار بسته مخفی دارای SD CARD باشند ویدئو ها می توانند مستقیماً بر روی آن ضبط گردند به ویژه اگر مجهز به یک سیستم ردیاب حرکتی باشند می توانند در فضایی که جهت ضبط کردن ویدئو ها اشغال می شود صرفه جویی به عمل آورند و تنها لازم است کارت به صورت هفتگی تعویض شود و این شیوه در عملیات مخفیانه بسیار محتاطانه تر است و در بعضی شرایط می تواند مزیت مهمی به شمار آید تا نظارت مخفی بماند.

 

 

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است