• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 021-44869502-3

دوربین مدار بسته سامسونگ

محصولات سامسونگ در زمینه نظارت ویدئویی در راستای درنوردیدن مرزهای تکنولوژی در صنعت حفاظتی و امنیتی حرکت می کنند. با استفاده از محصولات سامسونگ تفاوتی را که تکنولوژی آنها عرضه می کند، تجربه می کنید. سامسونگ تکوین با تکنولوژی اختصاصی و منحصربه فرد خود، پیشرو در دستاوردهای دیجیتال سامسونگ می باشد و به سرعت در حال تبدیل شدن به یک برند جهانی است. بر پایه تکنولوژی های تصویری و بصری که در طی 30 سال اندوخته و جمع آوری شده است، سامسونگ تکوین جایگاه مقدم خود را در زمینه ارائه راه حل های امنیتی محکم کرده است.

 

ارائه راه حل های امنیتی از طریق توسعه دادن و تولید کردن سیستم های امنیتی که مرزهای تکنولوژی را شکسته اند و شامل دوربین های امنیتی با بهترین عملکرد، دستگاه ضبط دیجیتال تصاویر DVR، سیستم های کنترل تحت شبکه می باشند. تیم مدیریت سامسونگ تکوین وفور تجربه را به همراه آورده اند تا آنچه را که شما در یک سیستم ارائه دهنده ویدئوهای امنیتی دیجیتال توقع دارید تولید کنند و برترین تکنولوژی دنیا را بدست آورند و تولیدات خود راتوسعه دهند. تکنولوژی تصویربرداری پیشتاز سامسونگ با عرضه گستره وسیعی از محصولات، نقش مهمی در حفظ امنیت افراد ایفا می کنند.

سامسونگ تکوین در سال 1997 تأسیس شده و به عنوان بخشی از گروه سامسونگ،  ممتاز در تأمین محصولات امنیتی حرفه ای و صنعتی، می باشد. سامسونگ از نوآوران در زمینه محصولات امنیتی و مهیا کننده امنیت در سرتاسر جهان است. در سال 2008 یک تصمیم استرتژیک گرفته شد که حوزه تولیدات امنیتی حرفه ای به عنوان یک هسته تجاری گردد و حضور آن در بازار اروپا را رشد داده و به ایجاد گروه اختصاصی در حوزه محصولات امنیتی در انگلستان با دفاتر فروش و پشتیبانی درسرتاسر اروپا سوق دهند. اخیراً در سال 2010 کسب و کار سامسونگ الکترونیک  در حوزه امنیتی به سامسونگ تکوین انتقال یافت تا محصولات امنیتی منحصر به فردی را در راستای تمرکز بر نمره یک شدن برند امنیتی جهانی ارائه کنند. سامسونگ این قابلیت را دارد که دامنه وسیعی از کاربردها را به دلیل داشتن محصولات گسترده ایفا کند که شامل دوربین های مدار بسته، IP و تحت شبکه، کنترل دسترسی ACCESS CONTROL، DOOR ENTERY، INTRUDER DETECTION می باشند. با گوش سپردن به نظرها و پیشنهادات مشتریان با دقت زیاد، به فرآیند گسترش و رشد محصولاتش جهت سازگاری با نیازهای افراد ادامه می دهد.

سیستم های دوربین های مدار بسته سامسونگ در دو رده آنالوگ و تحت شبکه به شرح زیر معرفی شده اند:

 

دوربین مدار بسته آنالوگ سامسونگ

ما کاملاً آگاه هستیم که آینده دوربین های مدار بسته امنیتی و نظارتی در محصولات IP می باشد، اگرچه امروزه دوربین های آنالوگ بسیار رواج دارند و مدام در حال پیشروی هستند. سامسونگ به منظور هدف تولید محصولات آنالوگ با عملکرد و کارایی فوق العاده بالا پیش کش شده اند تا ویژگی ها و قابلیت هایی را ارائه کنند که مرزها را به جلو می راند و حتی انتظارات بازار را پشت سر می گذارد.

 

دوربین مدار بسته صنعتی آنالوگ

دوربین های مدار بسته صنعتی سامسونگ کارایی و عملکرد ممتاز صنعتی را عرضه می کنند و مرزهای تکنولوژی را در هم می شکنند و فاکتور به جا و شایسته ای برای مواردی است که نیاز به دوربین صنعتی دارید. DSP  پردازشگر سیگنال دیجیتال سامسونگ گزینش وسیعی از ویژگی های برجسته را ارائه می کند.

 

دوربین مدار بسته بولت آنالوگ

مدل های DAYLIGHT ، DAY/NIGHT ، حاوی مادون قرمز و زوم به هم می پیوندند تا یکی از جامع ترین تولیدات دوربین های مدار بسته بولت در صنعت را ایجاد کنند. برای هر کاربردی که ویژگی های دوربین بولت مورد نیاز است، سامسونگ یک مدل برای ارائه کردن دارد.

 

دوربین آنالوگ UTP

سیگنال UTP  می تواند با منبع تغذیه UTP که چندین دوربین سامسونگ می توانند به آن وصل شوند، به منظور نصب یک کابل منفرد مورد استفاده قرار گیرد. همچنین با محصولات NVT و NITEK سازگار است. دوربین های UTP می توانند تا 3000 فوت دورتر واقع شوند و سیگنال به وسیله کابل  CAT-5 ارسال می گردد.

 

دوربین دام ثابت آنالوگ

یکی از دوربین های مدار بسته ای که بیشترین تقاضا را دارد دوربین های دام سامسونگ می باشند که آرایه ای مؤثر از ویژگی ها و کارایی ها را به رخ می کشند. از مدل های ساده تر برای استفاده خانگی تا دوربین هایی با محفظه ضد تخریب، سامسونگ دوربین های دامی را که شما به دنبالش هستید را داراست.

 

دوربین مدار بسته آنالوگ گردان سامسونگ

دوربین های مدار بسته دام گردان سامسونگ از رایج ترین و محبوب ترین دوربین ها می باشند وبرای کاربردهایی که به قابلیت قرار دادن دوربین در یک وضعیت خاص به عبارتی موضع گیری خاص دوربین به یک جهت مورد نظر و نیز زوم کردن دوربین به آن ناحیه نیاز باشد، مورد استفاده قرار می گیرند. دام های گردان ظاهر محتاطانه ای دارند که با معماری محیط اطراف خود در هم می آمیزند. به طور کلی دوربین های مدار بسته گردان سامسونگ تجهیزاتی هستند که در آن عملکردهای بسیار و فوق العاده ای دریک بسته بندی نسبتاً کوچک به طور فشرده قرار داده شده است. سامسونگ دارای لاین جامع و فراگیری از دام های گردان با مدل هایی که برازنده اند برای موارد استفاده متنوع و گسترده می باشند.

 

دوربین مدار بسته  تصویر برداری حرارتی آنالوگ

با دارا بودن مشخصات و ویژگی های عملکردی و ممتاز و ساختار مکانیکی محکم، دوربین های مدار بسته حرارتی سامسونگ توسعه یافته اند تا تصویر برداری در جایی که روشنایی کافی وجود ندارد را امکان پذیر سازند.

 

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر است
  2. ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر است